geçmişten geleceğe kaliteli hizmet anlayışıyla...

Fifer yapı proje; hızla değişen ve gelişen global tasarım anlayışlarını takip ederek kendini sürekli geliştirerek projelerine estetik, tutarlılık, dayanıklılık ve ekonomik değerler katmaya devam eder…

Misyonumuz : Meslek ilkelerinden ödün vermeden uygulanabilir projeler üretmektir.Çözüm ortaklarımızın ihtiyaç ve beklentilerini maksimum düzeyde karşılayan çözümler odaklı hizmet anlayışı, kalite ve güveni esas alan yönetim biçimiyle FİFER YAPI PROJE SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.çözüm ortaklarımıza ve işverenlerimize zaman ve işgücü kazanımı ve dolayısı ile proje maliyetine, proje tasarım aşamasında karlılık kazanımı sağlar.

FİFER YAPI PROJE ; proje tasarımı ve danışmanlık hizmetleri vermek üzere 2010 yılında temelleri atılan proje ofisimi, kurulduğu günlerden bu günlere yurt içi ve dışında sayısız projeyi başarıyla tamamlamıştır.

FİFER YAPI PROJE ; dinamik ekibi ve yıllara dayanan tecrübesi, yaratıcı ve yenilikçi tasarım prensipleriyle birleştirerek konut, hastane, ticaret merkezleri, eğitim yapıları, ofis, kamu kurumları, otel, cami  ve benzeri yapıların proje ve yapım faaliyetlerine devam etmektedir.
 

FİFER YAPI PROJE ;  Mühendislerden oluşan deneyimli ekibi ile yapı tasarımı ve yapı detaylandırma konularını kapsayan profesyonel mühendislik ve mimarlık Hizmetleri sunmaktadır.Tüm uygulama  Projelerini tek çatı altında toplayan proje ofisimiz, böylelikle projeler arası koordinasyonu etkin bir biçimde sağlar ve projeler arası bilgi akışı problemlerinden doğabilecek aksaklıkları minimize eder. 

fefefefefe.jpg